اطلاعات درباره ما

برای سوالات خود با ما تماس بگیرید

  اطلاعات و سوالات

  سوالات متداول

  با توجه به اینکه بسیاری از محصولات سایت را خودمان تولید می کنیم، می توانیم این اطمینان را بدهیم که از لحتاظ قیمت، خیالتان کاملا راحت باشد. شما می توانید برای مشاهده محصولات تولیدی کارگاه امین شلف، به صفحه “تولیدات امین شلف” مراجعه نمایید.

  بله ما ارسال هم داریم. هم داخل استان گیلان و هم خارج از استان (داخل استان از طریق آژانس و وانت کار برای مشتریان ارسال میشود و نحوه ی ارسال بار برای خارج از استان از طریق پست پیشتاز ، تیپاکس و باربری است.)

  با فروشگاه تماس میگیرید کارشناسان ما خدمت شما می آیند؛اندازه گیری و طرح به شما میدهند براورد هزینه میشود و در صورت تایید شما کار برایتان انجام میشود و خدمات پس از فروش تا شش ماه هم دارید . و اگر خارج از استان تشریف دارید یک فیلم از فروشگاهتان میگیرید به همراه اندازه دیوارها(طول و ارتفاع) کارشناسان ما برای شما طراحی و براورد هزینه میکنند و قیمت را به شما می گویند در صورت تایید شما ،کار برایتان تولید میشود.از نحوه منتاژ کار فیلم برایتان ارسال میشود که شما به راحتی بتوانید کار را خودتان منتاژ نمایید.

  باید عرض کنم که بله، چون ما خودمان کارگاه تولید داریم میتوانیم بر اساس سلیقه مشتریان کار را برایشان تولید و ارسال کنیم .

  شما یک فیلم از فروشگاه خودتان یا محلی که قرار است کار انجام شود را برای ما ارسال میکنید؛همکاران ما با شما تماس میگیرند و شما را راهنمایی میکنند و برایتان نقشه کار را ارسال میکنند. در صورت تایید،کار برای شما ساخته می شود و از نحوه منتاژ کار هم برایتان فیلم ارسال میکنند تا برای نصب مسئله ای نداشته باشید.

  راه های ارتباطی

  آدرس فروشگاه: رشت - چهارراه میکائیل - به سمت مطهری - پشت بانک سرمایه - تجهیزات فروشگاهی امین

  آدرس کارگاه: رشت - میدان توشیبا - خیابان پیام نور - شهرک کارگاهی - کارگاه امین شلف

  آدرس انبار 1: رشت - خیابان مطهری - جنب مسجد چهاربرادران - کوچه سبحانی

  آدرس انبار 2: رشت - خیابان مطهری - پشت بانک سرمایه - ساختمان طلوع - طبقه 2

  شماره تماس: 01333662873 - 09116581174

  واتساپ: 09116581174

  اینستاگرام: amin.shelf @